Ana sayfa

Wuhan HAE Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Wuhan HAE Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan HAE Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Saptırmak Değer Yaratır. Shirley'nin kalıcı destek ve talimatı için teşekkürler. Yardım ve talimatlarınızla daha fazla pazar payı elde ediyorum.

—— Lawrence

Sen en iyisin! Teşekkürler SOOOOO çok, Cathy! Tüm yardım ve desteğiniz için teşekkür ederiz! Mükemmel Performans!

—— Niko

Ziyaret ve Eğitiminiz için teşekkür ederiz! Desteğin bana iyi bir üne kavuşmam için bana yardım etsin! Gelecekte daha fazla işbirliği umuyoruz!

—— Medyen

Siz son gönderiyle çok iyi bir iş çıkardınız. Teşekkür ederim!. Sağladığınız iyi hizmet için teşekkür ederiz. Başa çıkmak için mükemmel birisin!

—— Ganesh

 • Üretim hattı

  Wuhan HAE Technology Co, kendi tam Geliştirme, üretim ve test Fabrika, 500 Birimlerin Aylık üretim kapasitesi vardır. Tüm makineler standart olarak ihraç edilerek kaliteli olarak üretilmektedir.

  Yüksek Teknoloji Desteği

  Biz yurtiçinde ve yurtdışında yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının tanınmış kurumlar ile işbirliği, Şangay şehir ve Wuhan Şehri üretim tesisi Ar-Ge üssü var. 20 ulusal patent, bir dizi temel teknolojik başarı ve uluslararası ileri düzeydeki teknik göstergeler.

  Bağımsız yenilik konusunda ısrar etmek, Wuhan HAE sürdürülebilir kalkınmanın tükenmez bir kaynağı. Perfect Laser, 12 yıllık zengin araştırma tecrübesi ve lazer işleme ekipmanı geliştirme deneyimleri ile müşterilerimize kişiselleştirilmiş lazer çözümleri dizisi yaratmaya hazırdır!

 • OEM / ODM

  Wuhan HAE Technology Co, Ltd gelişmiş üretim yönetimi ve ayrıca lazer makineleri ve Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar her türlü sağlamak için teknik yenilikler yapmak devam ediyor. OEM de açığız.

  Perfect Laser ürünleri sadece Çin'de başarılı bir satış değil, ayrıca Almanya, Japonya, İtalya, Rusya, Japonya, Güney Kore, Türkiye, Brezilya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri de dahil olmak üzere dünyanın 180'den fazla ülkesine ihraç edilmektedir. , Suudi Arabistan ve diğer ülkeler. Kaliteli ürünler büyük bir hoşgeldiniz ve övgü ile karşılanır.

 • Ar-Ge

  Wuhan HAE Technology Co, Ltd lazer alanında 14 yılı aşkın deneyim ile profesyonel bir Ar-Ge ekibi en iyi kalite ve yüksek istikrar ile lazer makineleri sağlamak için vardır.

  Yurtiçinde ve yurtdışında tanınmış yüksek öğrenim kurumları ve araştırma kurumlarıyla işbirliği yapmak. Wuhan HAE 20 ulusal patent, bir dizi temel teknolojik başarı ve teknik önceliği uluslararası seviyede buluyor.

İletişim bilgileri
Wuhan HAE Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Shirley Luo

Tel: 86 189 7131 9622

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin